top of page
background pink_edited.jpg

Ascolto!

audiokurz

Co je to?

 mp3 audio lekce s gramatikou a slovíčky

 

přehledné pdf materiály  

Pro koho?

Pro úplné začátečníky nebo pro ty, kteří si chtějí v rychlosti osvěžit své znalosti, než se pustí do dalšího studia. V autě, na procházce i při vaření. 

Cena

350 Kč / 4 lekce

600 Kč / 8 lekcí

Extra

skvělý doplněk ke konverzačním lekcím nebo jako opakovaní pro absolventy kurzu 4v1

co je to?

co je to
images_edited.jpg

mp3 audio lekce

V každé mp3 lekci dostanete přehledně vysvětlenou gramatiku a slovní zásobu i s příkladovými frázemi. U každé lekce je podrobný popis toho, co se v ní probírá - můžete si tak vybrat jen ty, které vás zajímají a které potřebujete. Každá lekce je v délce cca 20 minut.

images_edited.jpg

pdf materiály

S každou lekcí také dostanete přehledné pdf materiály (vhodné i k tisku), kde je gramatika podrobně rozepsaná. Nemusíte si tak dělat vlastní zápisky - vše jsem udělala za vás :-)

pro koho?

pro koho

Audiokurz je pro vás, pokud jste:

  • úplní začátečníci a chcete si italštinu oťukat, zjistit co a jak, než se pustíte do kurzu či individuálních lekcí. 

  • úplní začátečníci - milovníci jazyků, kterým jdou jazyky samy a alespoň do začátku vám stačí jen audio lekce a vše snadno pochopíte.

  • absolventi kurzů 4v1 máte za sebou jednu nebo více úrovní mého kurzu 4v1 (až už skupinový nebo individuální)? Audio kurzy svou náplní přesně odpovídají jednotlivým týdnům. Jsou tak skvělým doplňkem ke kurzu - ať už ke zpětnému zopakování nebo k doplnění probíhajícího kurzu.  

  • chcete své znalosti osvěžit - učili jste se italštinu už dávno a nejste si jistí, co všechno si pamatujete? Audio kurzy jsou nejlepší řešení pro systematické zopakování látky. A pak už si snadno budete umět zvolit úroveň kurzu, do kterého se chcete přihlásit.

19BAE78F-C119-49D5-839D-012B676168B2_edited.jpg
background beige_edited.jpg

"Když se sama učím nový jazyk - preferuji audio lekce. Jsou skvělé na poslouchání při jízdě autem, při běhání a nebo klidně při vaření. Ani si nevšimnu, že se učím něco nového."

důležité informace

cena

DÉLKA LEKCÍ

Každá lekce má jinou délku v závislosti na obsahu, všechny se pohybují v rozmezí cca 18 - 25 minut.

ÚROVEŇ

Všechny lekce jsou přehledně rozděleny do úrovní A0 - A2, včetně podrobného popisku náplně.

CO DOSTANU A JAKÝM ZPŮSOBEM?

Po zaplacení objednávky (ihned, pokud zvolíte možnost platby kartou), vám dorazí email s odkazy ke stažení na mp3 nahrávky lekcí a materiály v pdf. Ty si tak můžete stáhnout rovnou do svého počítače či mobilu a začít poslouchat. 

KOLIK TO STOJÍ?

Balíček 4 lekcí: 350 Kč

Balíček 8 lekcí: 600 Kč

Ext - Bonusy

výběr lekcí

Co na audio kurz

říkají jeho

studenti?

"Za mě je to super, dá se to poslouchat kdykoliv, kdekoliv, je to moc hezky vysvětlené a dobře se to poslouchá. Neslyšela jsem naposledy ;)" 

Daniela

Gábina, absolventka kurzů A1, A1/2, A2

O MNĚ aneb proč italština?

Upřímně - nepamatuji si to. K italštině mě to táhlo od mala. Do prvního kurzu jsem se zapsala už ve 12 letech a přes několik dalších jazykovek jsem se dostala až k diplomu na brněnské univerzitě v oboru Italský jazyk a literatura.

Mezitím jsem zvládla i program Erasmus (půlroční studium na univerzitě v Salernu) a dvakrát jsem strávila léto jako au-pair - poprvé v Janově a pak v Lecce.

 

Jednoduše řečeno - Itálie mi přirostla k srdci a když se mi naskytla po studiu příležitost přestěhovat se tam, neváhala jsem.

 

V Itálii jsem strávila celkem 5 krásných let, během kterých jsem měla možnost procestovat a poznat různé regiony včetně jejich tradic, zvyků a dialektů. V práci jsem taky vždy měla štěstí na skvělý kolektiv mladých lidí, díky kterému jsem zase poznala jaké radosti a strasti řeší mladá generace v Itálii.

Pestré jazykové i kulturní znalosti předávám již více než 9 let svým studentům. Více o své cestě jsem se rozepsala tady.

background beige_edited.jpg

Chcete každodenní dávku italštiny?

Potkávejme se na Instagramu nebo

na Facebooku.

napište mi

Váháte, jestli je kurz pro Vás vhodný nebo máte doplňující otázku?

Napište mi na lenka@cioeitalstina.cz 

70803B1C-A514-4130-BAF7-7FB304A17934_edited.jpg

Ci vediamo presto!

bottom of page