...odkudkoliv, efektivně a zábavně!

KURZY

ITALŠTINY ONLINE

Učarovala Vám italština svou melodičností a rádi byste uměli víc než si jen objednat pizzu a gelato?

Pak jste tu správně!

0B1BCEDC-26EE-4560-93B2-53254E04A47E_edi

Když jsem začala před 8 lety s výukou italštiny, chyběly mi u nás materiály, které by nebyly staré a zkostnatělé. Jakkoliv se učebnice tváří "moderně", spousta frází, které v ní najdete, se v reálném životě téměř nepoužívá. A naopak slovíčka a fráze, které běžně uslyšíte poletovat v rozesmáté skupince Italů či na ně narazíte na sociálních sítích v učebnicích nenajdete.

A to je přesně to, co už několik let předávám svým studentům při našich hodinách italštiny.

Bojíte se výuky online? Není důvod! Přes skype vyučuji již více než 6 let a za tu dobu mými hodinami prošly desítky studentů všech věkových kategorií, nejrůznějších zaměstnání i bydlících v různých zemích po celém světě.

Máte zájem o individuální lekce? Klikněte sem.
Jestli Vás spíše láká KURZ, pokračujte ve čtení.

Každá z metod výuky - ať už individuální lekce, kurz nebo samostudium - má své výhody a nevýhody. Při tvorbě kurzu pro Vás jsem vycházela z myšlenky zkombinovat všechny metody a vužít na maximum jejich výhod!

A proto jsem pro Vás vytvořila

shutterstock_525981706.jpg

"živého" online kurzu

předtočeného video kurzu

individuální lekce

UNIKÁTNÍ KURZ,

který spojuje výhody:

CO VŠE JE OBSAHEM KURZU PRO ZAČÁTEČNÍKY?

images_edited.jpg

Více než 2 hodiny předtočených lekcí gramatiky

Máte strach, že zameškáte lekci? Potřebujete více času k vstřebání nové gramatiky? V mém kurzu dostanete každý týden k dispozici video, ve kterém Vám podrobně vysvětlím gramatiku, kterou si budeme na následující hodině procvičovat. Videa Vám zůstanou napořád, můžete se tak k nim kdykoliv vrátit pro zopakování, případně si v klidu doplnit látku, když vynecháte hodinu.

images_edited.jpg

8 živých lekcí společně s Vašimi spolužáky

Každý týden se všichni společně potkáme na živé online lekci (50 minut). Gramatiku budete mít vysvětlenou na videu, které dostanete předem. V lekci tak budeme mít dost času na procvičování a hlavně na konverzaci. V hodinách budeme využívat zábavných online aktivit a her :) V každém mém kurzu je maximálně 4-6 studentů (v závislosti na úrovni) - nemusíte se bát, že by se na Vás s mluvením nedostalo.

Účast na živé lekci není povinná - při živých setkáních konverzujeme a procvičujeme gramatiku, proto vám nic neuteče a jestliže občas nějakou lekci vynecháte, nic se nestane a můžete pokračovat bez problému dál.

images_edited.jpg

1x30 minut individuální lekce se mnou

Kdykoliv v průběhu kurzu máte možnost si rezervovat půlhodinovou (30 minut) individuální lekci se mnou, na které si můžeme intenzivně procvičit konverzaci nebo dovysvětlit gramatiku, která Vás zajímá.

images_edited.jpg

...a mnoho dalšího!

Všechny potřebné materiály dostanete ke kurzu zdarma. V hodinách používám spoustu interaktivních metod - breakout rooms, aktivity na sdílené obrazovce atd. V případě, že je pro Vás technologie velkou neznámou, nemusíte se bát! Ke všemu Vám pošlu návod a můžete se na mě kdykoliv obrátit a já Vám ráda pomůžu. Vy se budete jen bavit a získávat skvělé jazykové zkušenosti.

CO ŘÍKAJÍ MÍ SOUČASNÍ STUDENTI

Lucie,

moje studentka od 07/19

Lenka je trpělivá, vstřícná, milá a hlavně kompetentní profesionál. V hodinách se vždy cítím dobře i přesto, že je výuka pouze online, bez přímého osobního kontaktu. Pro mě osobně je důležitá také její flexibilita, rychlá a efektivní komunikace, transparentní pravidla spolupráce a perfektní organizace. Kurz je vynikající investicí. Mohu jen doporučit

Pavlína,

moje studentka od 04/19

S Lenkou se učím italsky již víc než rok a jsem s jejími hodinami spokojená.

Od začátku kladla velký důraz na konverzaci, takže jsem měla možnost se naučit základní fráze hned na prvních hodinách. Její velký klad je znalost mluvené italštiny, takže se učíte skutečně jen to, co se vám bude hodit. Sama jsem lektorkou cizích jazyků, takže vím, že je někdy těžké udělat hodinu zajímavou a chytlavou, což si myslím, že se Lence bez problémů daří. Doporučila bych ji všem, jenž se chtějí naučit nový jazyk, ale i těm, kteří už nějaké základy italštiny mají a potřebují je pouze rozvinout.

Míša,

moje studentka od 07/20

Jsem moc ráda, že jsem našla Lenku. Její lekce si užívám a přitom se učím italsky. Učí mě komunikovat v běžné italštině, ale vždy se přizpůsobí mým potřebám. Naučila mě i hodně výrazů z lékařské italštiny, které mohu využít ve své profesi. Lekce jsou vyvážené. Bereme systematicky gramatiku, slovíčka a vše poté aplikujeme v konverzaci. Lenčiny lekce italštiny vřele doporučuji každému, kdo se chce naučit praktickému využití italštiny.

70484261-72C4-45D4-AB1A-508B6FCCF57D.jpe

Na mých hodinách se neučíte jen další jazyk.

Dám Vám do rukou nástroj, díky kterému proniknete do hloubky italského způsobu myšlení, proniknete do tajů jejich kultury a zvyků a odnesete si naprosto nový a nevšední zážitek z cestování po Itálii.

Lenka

DŮLEŽITÉ INFORMACE

DÉLKA KURZU

Na společné online lekci se budeme potkávat 1x týdně po dobu 8 týdnů

ÚROVEŇ

Úroveň A0 - Úplný začátečník

V tomto kurzu se podíváme na italštinu pěkně od začátku a to včetně správné výslovnosti. Protože skvěle zvládnuté základy jsou to nejdůležitější, co si můžete ve studiu jazyka dopřát. Ale nebojte se, již po první lekci zvládnete krátký představovací rozhovor :)

Úroveň A1 - Začátečník

Už jste to v minulosti s italštinou zkoušeli, měli jste pár individuálních lekcí nebo jste zvládli základy jako samouk? Pak je tato úroveň přesně pro vás. Jestliže se chcete přihlásit do této úrovně, měli byste znát: tvorba množného čísla, pravidelné časování sloves končících na -are, -ere; časování sloves essere, avere, andare, fare; předložky spojené se členem A, DI, DA, IN a SU; použití c'è-ci sono/mi piace/che-quale-come; slovní zásoba: představuji se, moje rodina, v restauraci, volný čas

Úroveň A1/2

Tato lekce je přechodem mezi úrovní A1 a A2. Budeme se věnovat především rozvíjení konverzace a užitečné slovní zásoby (např. restaurace, doprava, cesta po Itálii) a doplníme menší gramatické okruhy, na které nebyl v předchozí úrovni prostor. Jestliže se chcete přihlásit do této úrovně, měli byste znát: modální slovesa, zájmena (přivlastňovací, 3. pád, 4. pád), řadové číslovky, hodiny, datum, passato prossimo (minulý čas složený), slovesa dire, dare, uscire, rimanere, venire; slovní zásoba: práce, popis osoby

ČAS ONLINE LEKCE

úroveň A0: úterý 16:45 - 17:35

úroveň A1: úterý 17:45 - 18:35

úroveň A1/2: čtvrtek 16:30 - 17:20

Poznámka: účast na online lekci není povinná a jestliže vám časový rozvrh dovolí zúčastnit se pouze některých, o nic nepřijdete - vše důležité máte na předtočených videích a v pdf materiálech.

CENA KURZU: 2.990 Kč  

ZAČÁTEK ŽIVÝCH LEKCÍ: 8. 2. 2022

CO VŠECHNO NA VÁS V KURZU ČEKÁ?

více než 2 hodiny videí s vysvětlením gramatiky, které Vám již zůstanou napořád

8 konverzačních online lekcí, na kterých budou maximálně 4 účastníci

1x30 minut individální lekce, kde procvičíme to, co budete potřebovat

BONUS:

možnost dokoupit si v průběhu trvání kurzu individuální hodiny za speciální cenu

pdf materiály k vytištění a další online výukové nástroje zdarma

 Ceník je platný od 1. 1. 2022. Ceny jsou pro individuální studenty konečné.

JAK BUDE VÝUKA PROBÍHAT?

 

Při objednávce kurzu si zvolíte úrove kurzu a zároveň se tak přihlásíte do našich společných lekcí, které budou probíhat 1x týdně 50 minut. Maximální počet studentů na každé lekci je 4-6 (minimální počet studentů k otevření kurzu: 3)

 

Jakmile Vám budu moci potvrdit otevření kurzu, dostanete ode mě informační email, kde Vám krok po kroku vysvětlím, jak se technicky na hodinu připravit. Budete mít dostatek času si vše vyzkoušet ještě před začátkem kurzu. Není to nic složitého, zvládnete to hravě i se základním vybavením :)

 

Každý týden dostanete v předstihu emailem video, ve kterém Vám vysvětlím novou gramatiku a slovíčka. Budete mít dostatek času si ho pustit klidně několikrát a nové věci si v klidu prostudovat. Na hodině se potom budeme věnovat procvičování a konverzaci. Videa Vám zůstanou napořád, můžete se tak k nim kdykoliv vrátit.

 

Hodina bude probíhat přes online program. Na počítači si nemusíte nic instalovat, stačí pouze v daný čas kliknout na odkaz a potkáme se všichni ve virtuální učebně.

 

Kdykoliv v průběhu kurzu budete moci využít svých individuálních lekcí se mnou (1x30 minut), ať už k procvičení gramatiky nebo konverzace. Čas a den si vyberete dle vašich možností a přání v mém rezervačním kalendáři.

AF01BB9B-BF77-4024-BB44-692C32B71895.jpe

PRO KOHO JE KURZ VHODNÝ?

(Úplní) začátečníci

Kurz A0 je primárně určený pro úplné začátečníky, kteří se nikdy italsky neučili. Ale i když už jste si třeba pár lekcí prošli samostudiem, určitě si v kurzu najdete to svoje. V hodinách budeme hlavně společně procvičovat a trénovat konverzaci. Můžete si tak upevnit a rozšířit své znalosti. Cítíte se v základeh dostatečně jistí? Pak zvolte kurz A1. Jestli si nejste jistí, kterou úroveň zvolit, napište mi zprávu přes formulář a můžeme se domluvit na konzultaci 30 minut zdarma.

Mírně pokročilí

Jestliže už máte širší základy za sebou (podrobný popis gramatiky, kterou byste měli znát najdete výše ve žlutém rámečku), rádi byste zapracovali na jejich upevnění a rozšířili si svou slovní zásobu, pak úroveň A1/2 je přesně pro vás. Jestli si nejste jistí, kterou úroveň zvolit, napište mi zprávu přes formulář a můžeme se domluvit na konzultaci 30 minut zdarma.

 

Časová flexibilita

Kurz je vhodný pro pracující, studenty i maminky na mateřské dovolené. Kromě společné lekce je úplně na vás, jak si rozvrhnete své studium a kdy se budete italštině věnovat. Budete  mít k dispozici dostatek materiálů, abyste se mohli k italštině vracet i ve zbytku týdne.

 

Obecné zaměření

V tomto kurzu se zaměříme na základní gramatiku a konverzační fráze. Nezáleží na tom, jestli se italsky chcete naučit z lásky k Itálii a cestování nebo kvůli své  práci. V kurzu se naučíte nejdůležitější základ, který potom můžete rozvíjet směrem, kterým budete chtít. 

O MNĚ aneb proč italština?

Upřímně - nepamatuji si to. K italštině mě to táhlo od mala. Do prvního kurzu jsem se zapsala už ve 12 letech a přes několik dalších jazykovek jsem se dostala až k diplomu na brněnské univerzitě v oboru Italský jazyk a literatura.

Mezitím jsem zvládla i program Erasmus (půlroční studium na univerzitě v Salernu) a dvakrát jsem strávila léto jako au-pair - poprvé v Janově a pak v Lecce.

 

Jednoduše řečeno - Itálie mi přirostla k srdci a když se mi naskytla po studiu příležitost přestěhovat se tam, neváhala jsem.

 

V Itálii jsem strávila celkem 5 krásných let, během kterých jsem měla možnost procestovat a poznat různé regiony včetně jejich tradic, zvyků a dialektů. V práci jsem taky vždy měla štěstí na skvělý kolektiv mladých lidí, díky kterému jsem zase poznala jaké radosti a strasti řeší mladá generace v Itálii.

Pestré jazykové i kulturní znalosti předávám již více než 8 let svým studentům. Více o své cestě jsem se rozepsala tady.

Chcete mě lépe poznat? Potkejme se na Instagramu!

Váháte, jestli je kurz pro Vás vhodný nebo máte doplňující otázku?

Napište mi na lenka@lenkabelaska.cz nebo vyplňte následující formulář:

Děkuji za Váš zájem!

* Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování Vašeho dotazu. Zásady pro zpracování osobních údajů.