top of page
background pink_edited.jpg

kurz italštiny

Co je to?

4 videolekce

4 sady samostatných úkolů

8 živých online lekcí 

1 individuální konverzace 

Pro koho?

Lákají tě noví spolužáci, energie skupiny a vzájemná podpora ve virtuální učebně. V kurzu v tom nikdy nejsi sám/sama :-)

Cena

3.200 Kč / 8 týdnů

Extra

Perfektní mix samostudia u videa, plnění úkolů a procvičování se spolužáky.

 

co je to?

co je to
images_edited.jpg

Více než 60 minut předtočených lekcí gramatiky

V mém kurzu dostanete ke každé lekci k dispozici video (12 - 20 minut), ve kterém Vám podrobně vysvětlím gramatiku. Na toto video budou navazovat 2 živé lekce, kde si budeme gramatiku z videa procvičovat. Videa Vám zůstanou napořád, můžete se tak k nim kdykoliv vrátit pro zopakování, případně si v klidu doplnit látku, když vynecháte hodinu.

images_edited.jpg

8 živých lekcí společně s Vašimi spolužáky

Každý týden se všichni společně potkáme na živé online lekci (45 minut). V lekci budeme mít dost času na procvičování a hlavně na konverzaci. V každém mém kurzu je maximálně 4-5 studentů (v závislosti na úrovni) - nemusíte se bát, že by se na Vás s mluvením nedostalo.

Účast na živé lekci není povinná - při živých setkáních konverzujeme a procvičujeme gramatiku, kterou dostanete na videu. Proto vám nic neuteče a jestliže občas nějakou lekci vynecháte, nic se nestane a můžete pokračovat bez problému dál.

images_edited.jpg

4 samostatné úkoly

Každý druhý týden dostanete v rámci virtuální učebny sadu úkolů, které si v průběhu týdne vypracujete (zabere vám to 30-60 minut) a jestliže je odevzdáte včas, dostanete na ně ode mě zpětnou vazbu. Klikněte sem a podívejte se, jak takový úkol může vypadat.

images_edited.jpg

1x30 minut individuální lekce se mnou

Kdykoliv v průběhu kurzu máte možnost si rezervovat půlhodinovou (30 minut) individuální lekci se mnou, na které si můžeme intenzivně procvičit konverzaci nebo dovysvětlit gramatiku, která Vás zajímá.

pro koho?

pro koho

(Úplní) začátečníci

Kurz A0 je primárně určený pro úplné začátečníky, kteří se nikdy italsky neučili. Ale i když už jste si třeba pár lekcí prošli samostudiem, určitě si v kurzu najdete to svoje. V hodinách budeme hlavně společně procvičovat a trénovat konverzaci. Můžete si tak upevnit a rozšířit své znalosti. Cítíte se v základech dostatečně jistí? Pak zvolte kurz A1. Jestli si nejste jistí, kterou úroveň zvolit, rezervujte si konzultaci zdarma a vše spolu probereme.

Mírně pokročilí

Jestliže už máte širší základy za sebou, rádi byste zapracovali na jejich upevnění a rozšířili si svou slovní zásobu, pak úroveň A1/2 nebo A2 je přesně pro vás. Podrobný popis gramatiky, kterou byste měli znát, vám pomůže určit vhodnou úroveň. Najdete jej nížeJestli si nejste jistí, kterou úroveň zvolit, rezervujte si konzultaci zdarma a vše spolu probereme.

 

Časová flexibilita

Kurz je vhodný pro pracující, studenty i maminky na mateřské dovolené. Kromě společné lekce je úplně na vás, jak si rozvrhnete své studium a kdy se budete italštině věnovat. Budete  mít k dispozici dostatek materiálů, abyste se mohli k italštině vracet i ve zbytku týdne.

 

Obecné zaměření

V tomto kurzu se zaměříme na základní gramatiku a konverzační fráze. Nezáleží na tom, jestli se italsky chcete naučit z lásky k Itálii a cestování nebo kvůli své  práci. V kurzu se naučíte nejdůležitější základ, který potom můžete rozvíjet směrem, kterým budete chtít. 

19BAE78F-C119-49D5-839D-012B676168B2_edited.jpg
background beige_edited.jpg

"Na mých hodinách se neučíte jen další jazyk.

Dám Vám do rukou nástroj, díky kterému proniknete do hloubky italského způsobu myšlení, proniknete do tajů jejich kultury a zvyků a odnesete si naprosto nový a nevšední zážitek z cestování po Itálii."

důležité informace

cena

DÉLKA KURZU

Na společné online lekci se budeme potkávat 1x týdně po dobu 8 týdnů

ÚROVEŇ

Úroveň A0 - Úplný začátečník

V tomto kurzu se podíváme na italštinu pěkně od začátku a to včetně správné výslovnosti. Ale nebojte se, již po první lekci zvládnete krátký představovací rozhovor :)

Úroveň A1 - Začátečník

Už jste to v minulosti s italštinou zkoušeli, měli jste pár individuálních lekcí nebo jste zvládli základy jako samouk? Pak je tato úroveň přesně pro vás. Jestliže se chcete přihlásit do této úrovně, měli byste znát: tvorba množného čísla, pravidelné časování sloves končících na -are, -ere; časování sloves essere, avere, andare, fare; předložky spojené se členem A, DI, DA, IN a SU; použití c'è-ci sono/mi piace/che-quale-come; slovní zásoba: představuji se, moje rodina, v restauraci, volný čas

Úroveň A1/2 - Mírně pokročilý

Tato lekce je přechodem mezi úrovní A1 a A2. Budeme se věnovat především rozvíjení konverzace a užitečné slovní zásoby (např. restaurace, nakupování, cesta do Itálie, komunikace online). Jestliže se chcete přihlásit do této úrovně, měli byste znát: modální slovesa, zájmena (přivlastňovací, 3. pád, 4. pád), řadové číslovky, hodiny, datum, passato prossimo (minulý čas složený), slovesa dire, dare, uscire, rimanere, venire; slovní zásoba: práce, popis osoby

Úroveň A2 - Středně pokročilý

Zvládáte gramatiku a slovní zásobu, která vám vystačí k běžnému dorozumění? Pak je tato úroveň vhodná pro vás. Jestliže se chcete přihlásit do této úrovně, měli byste znát vše z předcházejících úrovní a navíc: imperfektum, všechny číslovky, neformální rozkaz, gerundium, průběhový čas, částice CI; slovní zásoba: dům, nemoc, nakupování, ubytování

formulář

ČAS ONLINE LEKCE

Úplný začátečník: neděle 9:30 - 10:45, začínáme 12. 5. 2024

Nevyhovuje vám tato úroveň nebo čas lekce? Mrkněte na úplně stejný kurz v individuální verzi, který můžete začít hned zítra.

CENA KURZU: 

3.200 Kč  / 8 týdnů

background beige_edited.jpg

více než 60 minut videí s vysvětlením gramatiky, které Vám již zůstanou napořád

8 konverzačních online lekcí, na kterých bude maximálně 5 účastníků

4 sady aktivit k samostatnému vypracování

1x30 minut individální lekce, kde procvičíme to, co budete potřebovat

BONUS:

interaktivní virtuální učebna, kde najdete motivaci a podporu ode mě i od svých spolužáků

možnost dokoupit si v průběhu trvání kurzu individuální hodiny za speciální cenu

pdf materiály k vytištění a další online výukové nástroje zdarma

Ext - Bonusy

jak bude výuka vypadat?

images_edited.jpg

 

Při objednávce kurzu si zvolíte úrove kurzu a zároveň se tak přihlásíte do našich společných lekcí, které budou probíhat 1x týdně 45 minut. Maximální počet studentů na každé lekci je 4-5 (minimální počet studentů k otevření kurzu: 3)

images_edited.jpg

 

Jakmile Vám budu moci potvrdit otevření kurzu, dostanete ode mě informační email, kde Vám krok po kroku vysvětlím, jak se technicky na hodinu připravit. Budete mít dostatek času si vše vyzkoušet ještě před začátkem kurzu. Není to nic složitého, zvládnete to hravě i se základním vybavením :)

images_edited.jpg

 

Každý týden dostanete v předstihu emailem video, ve kterém Vám vysvětlím novou gramatiku a slovíčka. Budete mít dostatek času si ho pustit klidně několikrát a nové věci si v klidu prostudovat. Na hodině se potom budeme věnovat procvičování a konverzaci. Videa Vám zůstanou napořád, můžete se tak k nim kdykoliv vrátit.

images_edited.jpg

 

Živé lekce budou probíhat přes platformu Zoom. Na počítači si nemusíte nic instalovat, stačí pouze v daný čas kliknout na odkaz. Všechny materiály, videa, úkoly a komentáře ke kurzu najdete ve virtuální Učebně (Google Classroom). 

images_edited.jpg

 

Kdykoliv v průběhu kurzu budete moci využít svých individuálních lekcí se mnou (1x30 minut), ať už k procvičení gramatiky nebo konverzace. Čas a den si vyberete dle vašich možností a přání v mém rezervačním kalendáři.

Co na kurz

říkají

současní

studenti?

"Kurzu s Lenkou jsem se zúčastnila poprvé a předčil mé očekávání. Hodiny jsou i při absenci osobního kontaktu s lektorem velice příjemné, profesionálně připravené. Velice oceňují předem připravené videolekce, ke kterým je možné se kdykoliv vrátit. Lenka je profesionálka a její lekce doporučují všem, jak těm, kteří se s tímto krásným jazykem pouze seznamují a chtějí se italsky běžně domluvit, tak těm, kteří si chtějí své znalosti rozšířit."

Gábina, absolventka kurzů A1, A1/2, A2

Gábina, absolventka kurzů A1, A1/2, A2

O MNĚ aneb proč italština?

Upřímně - nepamatuji si to. K italštině mě to táhlo od mala. Do prvního kurzu jsem se zapsala už ve 12 letech a přes několik dalších jazykovek jsem se dostala až k diplomu na brněnské univerzitě v oboru Italský jazyk a literatura.

Mezitím jsem zvládla i program Erasmus (půlroční studium na univerzitě v Salernu) a dvakrát jsem strávila léto jako au-pair - poprvé v Janově a pak v Lecce.

 

Jednoduše řečeno - Itálie mi přirostla k srdci a když se mi naskytla po studiu příležitost přestěhovat se tam, neváhala jsem.

 

V Itálii jsem strávila celkem 5 krásných let, během kterých jsem měla možnost procestovat a poznat různé regiony včetně jejich tradic, zvyků a dialektů. V práci jsem taky vždy měla štěstí na skvělý kolektiv mladých lidí, díky kterému jsem zase poznala jaké radosti a strasti řeší mladá generace v Itálii.

Pestré jazykové i kulturní znalosti předávám již více než 9 let svým studentům. Více o své cestě jsem se rozepsala tady.

background beige_edited.jpg

Chcete každodenní dávku italštiny?

Potkávejme se na Instagramu nebo

na Facebooku.

napište mi

Váháte, jestli je kurz pro Vás vhodný nebo máte doplňující otázku?

Napište mi na lenka@cioeitalstina.cz 

70803B1C-A514-4130-BAF7-7FB304A17934_edited.jpg

Ci vediamo presto!

bottom of page