Reference: Co o mé výuce říkají moji současní studenti

Lenka je trpělivá, vstřícná, milá a hlavně kompetentní profesionál. V hodinách se vždy cítím dobře i přesto, že je výuka pouze online, bez přímého osobního kontaktu. Pro mě osobně je důležitá také její flexibilita, rychlá a efektivní komunikace, transparentní pravidla spolupráce a perfektní organizace. Kurz je vynikající investicí. Mohu jen doporučit

Lucie H., mojí studentkou od 7/19

S Lenkou se učím italsky již víc než rok a jsem s jejími hodinami spokojená.

Od začátku kladla velký důraz na konverzaci, takže jsem měla možnost se naučit základní fráze hned na prvních hodinách. Její velký klad je znalost mluvené italštiny, takže se učíte skutečně jen to, co se vám bude hodit. Sama jsem lektorkou cizích jazyků, takže vím, že je někdy těžké udělat hodinu zajímavou a chytlavou, což si myslím, že se Lence bez problémů daří. Doporučila bych ji všem, jenž se chtějí naučit nový jazyk, ale i těm, kteří už nějaké základy italštiny mají a potřebují je pouze rozvinout.

Pavlína D., mojí studentkou od 4/19

Jsem moc ráda, že jsem našla Lenku. Její lekce si užívám a přitom se učím italsky. Učí mě komunikovat v běžné italštině, ale vždy se přizpůsobí mým potřebám. Naučila mě i hodně výrazů z lékařské italštiny, které mohu využít ve své profesi. Lekce jsou vyvážené. Bereme systematicky gramatiku, slovíčka a vše poté aplikujeme v konverzaci. Lenčiny lekce italštiny vřele doporučuji každému, kdo se chce naučit praktickému využití italštiny.

Míša, mojí studentkou od 7/20

Kurz "Italština na cesty "se mi moc líbil a kompletně splnil má očekávání. Lenka je velmi milá lektorka, která výborně ovládá italštinu a má ve výuce řád a strukturu, což velmi oceňuji. Tento kurz doporučuji každému, kdo si chce procvičit slovní zásobu, rozmluvit se před cestou do Itálie a také se chce dovědět mnoho zajímavostí z italského jazyka a kultury.

Jana S., absolventka kurzu 6/21

Jazykový kurz s Lenkou bol pre mňa prínosný,Lenka je príjemná osoba a dokáže sa študentovi prispôsobiť,či už po vedomostnej alebo časovej stránke. Učivo vždy vysvetlila,cením hodiny plné konverzácií aj pripravené interaktívne materiály. :) 

Martina S., absolventka kurzu 7/21

Gramatické jednohubky jsou skvělou pomůckou pro každého studenta italštiny. Vysvětlují vše jasně a přehledně a to velmi oceňuji, protože ne vždy je po ruce lektor a právě díky jednohubkám se můžu vždy vrátit k těm částem gramatiky, které si potřebuji zopakovat. Nechybí ani materiály na procvičení, které mi pomůžou zjistit, jestli jsem vše správně pochopila. Fungují vlastně jako takový "kapesní lektor", který vám napoví kdykoli, když zrovna potřebujete.

Andrea T., lektorka angličtiny www.andreatousova.cz