top of page

Reference: Co o mé výuce říkají moji současní studenti

Lenka je trpělivá, vstřícná, milá a hlavně kompetentní profesionál. V hodinách se vždy cítím dobře i přesto, že je výuka pouze online, bez přímého osobního kontaktu. Pro mě osobně je důležitá také její flexibilita, rychlá a efektivní komunikace, transparentní pravidla spolupráce a perfektní organizace. Kurz je vynikající investicí. Mohu jen doporučit

Lucie H., mojí studentkou od 7/19

S Lenkou se učím italsky již víc než rok a jsem s jejími hodinami spokojená.

Od začátku kladla velký důraz na konverzaci, takže jsem měla možnost se naučit základní fráze hned na prvních hodinách. Její velký klad je znalost mluvené italštiny, takže se učíte skutečně jen to, co se vám bude hodit. Sama jsem lektorkou cizích jazyků, takže vím, že je někdy těžké udělat hodinu zajímavou a chytlavou, což si myslím, že se Lence bez problémů daří. Doporučila bych ji všem, jenž se chtějí naučit nový jazyk, ale i těm, kteří už nějaké základy italštiny mají a potřebují je pouze rozvinout.

Pavlína D., mojí studentkou od 4/19

Jsem moc ráda, že jsem našla Lenku. Její lekce si užívám a přitom se učím italsky. Učí mě komunikovat v běžné italštině, ale vždy se přizpůsobí mým potřebám. Naučila mě i hodně výrazů z lékařské italštiny, které mohu využít ve své profesi. Lekce jsou vyvážené. Bereme systematicky gramatiku, slovíčka a vše poté aplikujeme v konverzaci. Lenčiny lekce italštiny vřele doporučuji každému, kdo se chce naučit praktickému využití italštiny.

Míša, mojí studentkou od 7/20

S Lenkou jsem začala s italštinou úplně od nuly, nyní navazuji už na třetí kurz a na dlouhodobou spolupráci jsem si nemohla vybrat lépe. Kurz je "bohatě vybaven"- už napořád mi zůstanou Lenkou namluvená videa a materiály na každou lekci s vysvětlením gramatiky, slovíčky, frázemi,... ke kterým se můžu vždy vracet a případně, když je třeba něco dovysvětlit, týdenní online lekce jsou skvělým procvičením gramatiky, ale hlavně konverzace. Lenka má velmi vstřícný přístup a smysl vycítit, kde jsou mezery. Hodiny jsou pestré, Lenka se snaží přizpůsobovat individuálním potřebám nebo i aktuálnosti témat, jak studenti potřebují (např. slovní zásoba v období Vánoc nebo slovíčka pro specifické zaměstnání apod.). Z mé vlastní zkušenosti života v Itálii, slyším italštinu denně, ale kolikrát mě zachránily Lenčiny rady a tipy a hlavně díky jejímu vysvětlování gramatiky lépe chápu a rozumím a vnímám jazyk rychleji. Lenku bych doporučila úplným začátečníkům, s Lenkou se stane z učení nového jazyka velmi příjemná záležitost, ale i z online lekcí vím, že pokročilejší jedinci/samouci, se s Lenkou dozvěděli spoustu nového a hlavně konečně pochopili užití gramatiky, které je posune o hodně dál. Oceňuji i po ukončení kurzu nabídku konverzační lekce, s Lenkou se člověk opravdu rozmluví. 

Míša, absolventka kurzů A0, A1, A1/2 a A2

Kurzu s Lenkou jsem se zúčastnila poprvé a předčil mé očekávání. Hodiny jsou i při absenci osobního kontaktu s lektorem velice příjemné, profesionálně připravené. Velice oceňují předem připravené videolekce, ke kterým je možné se kdykoliv vrátit. Lenka je profesionálka a její lekce doporučují všem, jak těm, kteří se s tímto krásným jazykem pouze seznamují a chtějí se italsky běžně domluvit, tak těm, kteří si chtějí své znalosti rozšířit.

Gábina, absolventka kurzů A1, A1/2 a A2

Italštinu s Lenkou jsem začala jako úplný začátečník. Tento jazyk se mi vždycky líbil a mrzelo mě, že v Itálii nemůžu mluvit italsky... Trochu jsem měla obavy z toho, jak bude výuka online probíhat, dosud jsem navštěvovala jazykové kurzy jen osobně. Mé obavy byly, ale úplně zbytečné. Každá hodina je precizně připravena a vše probíhá zábavnou formou. Jsem sice stále ještě na počátku (nyní A1), ale už teď se těším, jak budu italštinu v létě na dovolené aktivně používat. 

Líba, absolventka kurzů A0 - A1

Kurz mě baví, chci a budu pokračovat dál. Je to dobře koncipované, materiály jsou přehledné a videa hezky vysvětlují látku. Samotné hodiny, kdy se převážně konverzuje či vysvětluje co není jasné utečou jako voda. Komunikace je taky skvělá. Jediné co, tak si říkám, že je škoda že jsem nezačala dřív a odkládala jsem to tak dlouho. Sama jsem se snažila učit, ale nikdy to nikam extra nevedlo. Vřele doporučuji všem samoukům/věčným začátečníkům.

Daniela, absolventka kurzu A0

Kurz "Italština na cesty "se mi moc líbil a kompletně splnil má očekávání. Lenka je velmi milá lektorka, která výborně ovládá italštinu a má ve výuce řád a strukturu, což velmi oceňuji. Tento kurz doporučuji každému, kdo si chce procvičit slovní zásobu, rozmluvit se před cestou do Itálie a také se chce dovědět mnoho zajímavostí z italského jazyka a kultury.

Jana S., absolventka kurzu 6/21

Jazykový kurz s Lenkou bol pre mňa prínosný,Lenka je príjemná osoba a dokáže sa študentovi prispôsobiť,či už po vedomostnej alebo časovej stránke. Učivo vždy vysvetlila,cením hodiny plné konverzácií aj pripravené interaktívne materiály. :) 

Martina S., absolventka kurzu 7/21

Za mě je to super, dá se to poslouchat kdykoliv, kdekoliv, je to moc hezky vysvětlené a dobře se to poslouchá. Neslyšela jsem naposledy ;)

Daniela

Chválím plynulou řeč, kterou nic neruší a vše je krásně slyšet, díky čemuž se nahrávky dobře poslouchají. Baví mě, ze se u audia mohu soustředit na intonaci a přesnou výslovnost. Za mě další úžasná věc, která mi v učení italštiny pomáhá. Velké děkuji.

Pavlína

bottom of page