top of page
background pink_edited.jpg

italština na cesty

Co je to?

čtyři lekce, které vás krok za krokem provedou vším, co budete na vaší příští dovolené potřebovat

Pro koho?

pro všechny, kteří ovládají základy italštiny a chtějí se intenzivně připravit na příští cestu do Itálie

Cena

1.600  / 4 týdny

2.600 Kč / 4 týdny

(pro dvojice)

Extra

ke studiu můžete využít i můj podcast "Slovíčka do kapsy", který je s kurzem kompatibilní

co je to?

co je to
images_edited.jpg

Přehledně zpracované materiály v pdf

Před každou lekcí dostanete včas matriály (slovní zásoba + fráze), které si můžete v klidu nastudovat dopředu. Celou lekci tak můžeme věnovat pouze konverzaci a praktickému procvičování. Dynamickou a zábavnou formou si tak osvojíte vše, co budete potřebovat na vaši příští cestě do Itálie.

images_edited.jpg

Zaměření na cestovatelská témata

Každý týden se zaměříme na jeden tematický okruh: cesta do Itálie, ubytování, restaurace a památky.

images_edited.jpg

Bonusová cvičení mezi lekcemi

Každý týden na vás čeká sada tematických a zajímavých cvičení. Jsou dobrovolná, ale když si je vypracujete do naší následující lekce, dostanete ode mě zpětnou vazbu. Cvičení jsou vytvořená tak, že vám pomohou raketově nastartovat vaši komunikaci v italštině.

19BAE78F-C119-49D5-839D-012B676168B2_edited.jpg
background beige_edited.jpg

"Na mých hodinách se neučíte jen další jazyk.

Dám Vám do rukou nástroj, díky kterému proniknete do hloubky italského způsobu myšlení, proniknete do tajů jejich kultury a zvyků a odnesete si naprosto nový a nevšední zážitek z cestování po Itálii."

pro koho?

pro koho

Pro všechny, kdo už mají alespoň základní znalosti gramatiky a slovní zásoby. V kurzu grmatiku neprobíráme vůbec a slovní zásoba se zaměřuje výhradně na slovíčka týkající se cestování

Jestliže jste úplní začátečníci, doporučuji si nejprve projít 1-2 úrovně Kurzu 4v1, ve kterém získáte pevný základ gramatiky i slovní zásoby. O konverzaci nepřijdete - i v rámci kurzu se budeme každý týden potkávat na konverzační lekci. 

cenové balíčky

cena

INDIVIDUÁLNÍ
BALÍČEK
1.600 Kč

Lekce: 4 x 30 minut (den a čas si sami zvolíte v rezervačním kalendáři)

BALÍČEK
PRO DVOJICE
2.600 Kč

Lekce: 4 x 40 minut ve dvojici (den a čas si sami zvolíte v rezervačním kalendáři)

Ceník je platný od 16. 10. 2022. Ceny jsou pro individuální studenty konečné.

Co na výuku

říkají mí

současní

studenti?

Kurz "Italština na cesty " se mi moc líbil a kompletně splnil má očekávání. Lenka je velmi milá lektorka, která výborně ovládá italštinu a má ve výuce řád a strukturu, což velmi oceňuji. Tento kurz doporučuji každému, kdo si chce procvičit slovní zásobu, rozmluvit se před cestou do Itálie a také se chce dovědět mnoho zajímavostí z italského jazyka a kultury.

Jana S., absolventka kurzu 6/2021

Ext - Bonusy

jak bude výuka vypadat?

images_edited.jpg

 

Před začátkem výuky ode mě dostanete přístup do rezervačního kalendáře, ke kterému máte stále přístup a hned tak vidíte všechny volné termíny na následujících 14 dní

images_edited.jpg

 

Můžete si rezervovat vaše lekce v rozmezí 12 hodin - 14 dní dopředu. Každou lekci si plánujete podle svých potřeb, můžete je klidně mít každý týden v jiný den a hodinu. Podrobná pravidla objednávání a rušení lekcí najdete ve Všeobecných obchodních podmínkách v sekci 5.

images_edited.jpg

 

Všechny mé lekce probíhají online - přes Zoom nebo Google Meet. Můžete se tak učit z pohodlí vašeho domova a ušetříte peníze a čas strávený dojížděním do kurzu či za lektorem.

images_edited.jpg

 

Veškeré učební materiály vám zašlu zdarma před nebo při lekci. V průběhu lekce vám také budu psát poznámky do sdíleného dokumentu. Tyto poznámky vám budou po hodině sloužit k opakování látky, kterou jsme společně probrali.

A pokud budete chtít, dostanete na příští hodinu domácí úkol :-)

VÁHÁTE?

Nejste si jisti, zda Vám budu jako lektorka sedět? Vyzkoušejte se mnou úvodní hovor zdarma. Navzájem oťukáme, já Vám ukážu můj systém výuky a Vy se potom můžete rozhodnout, jestli do toho se mnou půjdete :-)

O MNĚ aneb proč italština?

Upřímně - nepamatuji si to. K italštině mě to táhlo od mala. Do prvního kurzu jsem se zapsala už ve 12 letech a přes několik dalších jazykovek jsem se dostala až k diplomu na brněnské univerzitě v oboru Italský jazyk a literatura.

Mezitím jsem zvládla i program Erasmus (půlroční studium na univerzitě v Salernu) a dvakrát jsem strávila léto jako au-pair - poprvé v Janově a pak v Lecce.

 

Jednoduše řečeno - Itálie mi přirostla k srdci a když se mi naskytla po studiu příležitost přestěhovat se tam, neváhala jsem.

 

V Itálii jsem strávila celkem 5 krásných let, během kterých jsem měla možnost procestovat a poznat různé regiony včetně jejich tradic, zvyků a dialektů. V práci jsem taky vždy měla štěstí na skvělý kolektiv mladých lidí, díky kterému jsem zase poznala jaké radosti a strasti řeší mladá generace v Itálii.

Pestré jazykové i kulturní znalosti předávám již více než 9 let svým studentům. Více o své cestě jsem se rozepsala tady.

background beige_edited.jpg

Chcete každodenní dávku italštiny?

Potkávejme se na Instagramu nebo na Facebooku.

napište mi

Váháte, jestli je výuka se mnou pro Vás vhodná nebo máte doplňující otázku?

Napište mi na lenka@cioeitalstina.cz 

70803B1C-A514-4130-BAF7-7FB304A17934_edited.jpg

Ci vediamo presto!

bottom of page