...odkudkoliv, efektivně a zábavně!

KURZ
ITALŠTINA NA CESTY

Učarovala Vám italština svou melodičností a rádi byste uměli víc než si jen objednat pizzu a gelato?

Pak jste tu správně!

0B1BCEDC-26EE-4560-93B2-53254E04A47E_edi

Když jsem začala před 8 lety s výukou italštiny, chyběly mi u nás materiály, které by nebyly staré a zkostnatělé. Jakkoliv se učebnice tváří "moderně", spousta frází, které v ní najdete, se v reálném životě téměř nepoužívá. A naopak slovíčka a fráze, které běžně uslyšíte poletovat v rozesmáté skupince Italů či na ně narazíte na sociálních sítích v učebnicích nenajdete.

A to je přesně to, co už několik let předávám svým studentům při našich hodinách italštiny.

Ať už Vám italština učarovala svou romantickou melodičností a chcete díky znalosti jazyka mít bohatší a pestřejší zážitky ze svých cest po Itálii, pak jste na správném místě.

Bojíte se výuky online? Není důvod! Přes skype vyučuji již více než 6 let a za tu dobu mými hodinami prošly desítky studentů všech věkových kategorií, nejrůznějších zaměstnání i bydlících v různých zemích po celém světě.

Za tu dobu jsem získala bohaté zkušenosti, díky kterým Vás provedu hodinami tak, aby to pro Vás bylo efektivní, příjemné a zábavné.

shutterstock_525981706.jpg

CO VÁS V MINIKURZU "ITALŠTINA NA CESTY" ČEKÁ?

images_edited.jpg

Přehledně zpracované materiály v pdf

Před každou lekcí dostanete včas matriály (slovní zásoba + fráze), které si můžete v klidu nastudovat dopředu. Celou lekci tak můžeme věnovat pouze konverzaci a praktickému procvičování. Dynamickou a zábavnou formou si tak osvojíte vše, co budete potřebovat na vaši příští cestě do Itálie.

images_edited.jpg

Zaměření na cestovatelská témata

Každý týden se zaměříme na jeden tematický okruh: cesta do Itálie, ubytování, restaurace a památky.

images_edited.jpg

Přizpůsobím se Vašemu učebnímu tempu

Za roky výuky mám zkušenosti se všemi věkovými kategoriemi i typy studentů. Trpělivost mi nechybí a pokud máte raději dynamickou výuku, určitě se se mnou nebudete nudit!

MŮŽETE VYBÍRAT ZE 2 VARIANT:

images_edited.jpg

INDIVIDUÁLNÍ BALÍČEK

Pdf materiály dostanete před lekcí a můžete si je tedy dopředu nastudovat. V hodině už se budeme věnovat především konverzaci a nacvičování různých situací, které vás můžou v Itálii potkat.

Lekce: 4 x 30 minut individuální (den a čas si sami zvolíte v rezervačním kalendáři)

Cena: 1.300 Kč

images_edited.jpg

BALÍČEK PRO DVOJICE

Náplň je stejná jako v individuálním balíčku, jen budete mít s sebou vaši dvojičku, se kterou si budete trénovat konverzaci.

Lekce: 4 x 40 minut ve dvojici (den a čas si sami zvolíte v rezervačním kalendáři)

Cena: 2.200 Kč (pro dvojici)

ZÁKLADNÍ INFORMACE:

Pro koho je tento kurz určený?

Pro všechny na úrovni A1-B1 (stačí ovládat základní konverzaci), kteří se chtějí rozmluvit a osvojit si základní i pokročilejší cestovatelské fráze.  Jste úplný začátečník? Pak pro vás bude vhodnější nejprve projít pár hodinami klasické individuální výuky >>>

V jakém čase budou individuální hodiny probíhat?

V případě individuálních kurzů je to zcela na vás. Po zakoupení balíčku dostanete přístup do rezervačního systému, kde si můžete vybrat z dostupných termínů ve všech dnech kromě soboty, v časovém rozmezí 7:00 - 18:30. Jestli si hodiny vyberete všechny naráz v rámci jednoho týdne nebo si je rozložíte do delšího časového úseku, je taky jen na vás. Na vyčerpání všech 4 lekcí máte 3 měsíce.

Ceník je platný od 1. 1. 2022. Ceny jsou pro individuální studenty konečné.

O MNĚ aneb proč italština?

Upřímně - nepamatuji si to. K italštině mě to táhlo od mala. Do prvního kurzu jsem se zapsala už ve 12 letech a přes několik dalších jazykovek jsem se dostala až k diplomu na brněnské univerzitě v oboru Italský jazyk a literatura.

Mezitím jsem zvládla i program Erasmus (půlroční studium na univerzitě v Salernu) a dvakrát jsem strávila léto jako au-pair - poprvé v Janově a pak v Lecce.

 

Jednoduše řečeno - Itálie mi přirostla k srdci a když se mi naskytla po studiu příležitost přestěhovat se tam, neváhala jsem.

 

V Itálii jsem strávila celkem 5 krásných let, během kterých jsem měla možnost procestovat a poznat různé regiony včetně jejich tradic, zvyků a dialektů. V práci jsem taky vždy měla štěstí na skvělý kolektiv mladých lidí, díky kterému jsem zase poznala jaké radosti a strasti řeší mladá generace v Itálii.

Pestré jazykové i kulturní znalosti předávám již více než 8 let svým studentům. Jaké jsou jejich zkušenosti s mou výukou? Čtěte dál :)

CO ŘÍKAJÍ ABSOLVENTI KURZU

Jana S.,
absolventka kurzu 6/21

Kurz "Italština na cesty " se mi moc líbil a kompletně splnil má očekávání. Lenka je velmi milá lektorka, která výborně ovládá italštinu a má ve výuce řád a strukturu, což velmi oceňuji. Tento kurz doporučuji každému, kdo si chce procvičit slovní zásobu, rozmluvit se před cestou do Itálie a také se chce dovědět mnoho zajímavostí z italského jazyka a kultury.

Martina S.,
absolventka kurzu 7/21

Jazykový kurz s Lenkou bol pre mňa prínosný. Lenka je príjemná osoba a dokáže sa študentovi prispôsobiť,či už po vedomostnej alebo časovej stránke. Učivo vždy vysvetlila,cením hodiny plné konverzácií aj pripravené interaktívne materiály. :) 

70484261-72C4-45D4-AB1A-508B6FCCF57D.jpe

Na mých hodinách se neučíte jen další jazyk.

Dám Vám do rukou nástroj, díky kterému proniknete do hloubky italského způsobu myšlení, proniknete do tajů jejich kultury a zvyků a odnesete si naprosto nový a nevšední zážitek z cestování po Itálii.

Lenka

JAK BUDE VÝUKA PROBÍHAT?

 

Všechny mé lekce probíhají online - přes Google Meet či Zoom. Můžete se tak učit z pohodlí Vašeho domova a ušetříte peníze a čas strávený dojížděním do kurzu či za lektorem.

Veškeré učební materiály Vám zašlu zdarma před nebo při lekci. V průběhu lekce Vám také budu psát poznámky do sdíleného dokumentu. Tyto poznámky Vám budou po hodině sloužit k opakování látky, kterou jsme společně probrali.

 

Tohle je jen obecný přehled metody, která se mi s mými studenty nejvíce osvědčila. Každému z Vás se ráda přizpůsobím podle Vašich individuálních potřeb.

Individuální výuka:

Před začátkem výuky ode mě dostanete přístup do rezervačního kalendáře, ke kterému máte stále přístup a hned tak vidíte všechny volné termíny na následujících 14 dní.

Můžete si rezervovat Vaše lekce vždy na 14 dní dopředu. Každou lekci si plánujete podle svých potřeb, můžete je klidně mít každý týden v jiný den a hodinu. Podrobná pravidla objednávání a rušení lekcí najdete ve Všeobecných obchodních podmínkách v sekci 5.

AF01BB9B-BF77-4024-BB44-692C32B71895.jpe

CO JEŠTĚ POTŘEBUJETE VĚDĚT?

 

Podmínky objednávání a rušení se možná mohou zdát komplikované nebo přísné, bohužel jsem je musela takto nastavit kvůli špatným zkušenostem z minulosti. Ale stále v jednání upřednostňuji lidský přístup. Kdybyste měli nějakou nejasnost, připomínku nebo technický problém, napište mi, určitě se spolu domluvíme a vyřešíme to :-)