...odkudkoliv, efektivně a zábavně!

INDIVIDUÁLNÍ  KONVERZACE
ITALŠTINA NA CESTY

Učarovala Vám italština svou melodičností a rádi byste uměli víc než si jen objednat pizzu a gelato?

Pak jste tu správně!

0B1BCEDC-26EE-4560-93B2-53254E04A47E_edi

Když jsem začala před 8 lety s výukou italštiny, chyběly mi u nás materiály, které by nebyly staré a zkostnatělé. Jakkoliv se učebnice tváří "moderně", spousta frází, které v ní najdete, se v reálném životě téměř nepoužívá. A naopak slovíčka a fráze, které běžně uslyšíte poletovat v rozesmáté skupince Italů či na ně narazíte na sociálních sítích v učebnicích nenajdete.

A to je přesně to, co už několik let předávám svým studentům při našich hodinách italštiny.

Ať už Vám italština učarovala svou romantickou melodičností a chcete díky znalosti jazyka mít bohatší a pestřejší zážitky ze svých cest po Itálii, pak jste na správném místě.

Bojíte se výuky online? Není důvod! Přes skype vyučuji již více než 6 let a za tu dobu mými hodinami prošly desítky studentů všech věkových kategorií, nejrůznějších zaměstnání i bydlících v různých zemích po celém světě.

Za tu dobu jsem získala bohaté zkušenosti, díky kterým Vás provedu hodinami tak, aby to pro Vás bylo efektivní, příjemné a zábavné.

shutterstock_525981706.jpg

CO VÁS V MINIKURZU "ITALŠTINA NA CESTY" ČEKÁ?

images_edited.jpg

Individuální konverzace v čase, který vám vyhovujete

4 x 40 minut individuální konverzace v termínu, který si sami vyberete

images_edited.jpg

Přehledně zpracované materiály v pdf

Před každou lekcí dostanete včas matriály (slovní zásoba + fráze), které si můžete v klidu nastudovat dopředu. Celou lekci tak můžeme věnovat pouze konverzaci a praktickému procvičování. Dynamickou a zábavnou formou si tak osvojíte vše, co budete potřebovat na vaši příští cestě do Itálie.

images_edited.jpg

Zaměření na cestovatelská témata

Každý týden se zaměříme na jeden tematický okruh: cesta do Itálie, ubytování, restaurace a památky.

images_edited.jpg

Přizpůsobím se Vašemu učebnímu tempu

Za roky výuky mám zkušenosti se všemi věkovými kategoriemi i typy studentů. Trpělivost mi nechybí a pokud máte raději dynamickou výuku, určitě se se mnou nebudete nudit!

ZÁKLADNÍ INFORMACE:

Pro koho je tento balíček určený?

Pro všechny na úrovni A1-B1 (stačí ovládat základní konverzaci), kteří se chtějí rozmluvit a osvojit si základní i pokročilejší cestovatelské fráze.  Jste úplný začátečník? Pak pro vás bude vhodnější nejprve projít pár hodinami klasické individuální výuky >>>

Kolik balíček stojí?

Cena balíčku je 1.050 Kč. Balíčej se skládá ze 4 individuálních konverzačních lekcí v délce 40 minut + přehledně zpracovaných materiálů ve formátu pdf, které si můžete vzít s sebou na cesty. Máte k sobě partnera? Získejte slevu 20%! Čtěte dál pro více informací.

V jakém čase budou hodiny probíhat?

To je zcela na vás. Po zakoupení balíčku dostanete přístup do rezervačního systému, kde si můžete vybrat z dostupných termínů ve všech dnech kromě soboty, v časovém rozmezí 7:00 - 18:30. Jestli si hodiny vyberete všechny naráz v rámci jednoho týdne nebo si je rozložíte do delšího časového úseku, je taky jen na vás. Na vyčerpání všech 4 lekcí máte 3 měsíce.

Ceník je platný od 17. 3. 2021. Ceny jsou pro individuální studenty konečné.

JSTE NA TO DVA?

Máte kamaráda, sestru, přítele či maminku, zkrátka někoho, kdo by do toho šel s Vámi? Přihlašte se společně a získejte 20% slevu + 40 minut navíc!

Podmínky:

Pro využití akce je třeba zakoupit balíček “Italština na cesty ve dvou” v hodnotě 1 680 Kč. V rámci balíčku máte nárok na 4 lekce v délce 50 minut. Všechny ostatní podmínky jsou stejné jako pro individuální lekce. Datum a čas lekce si zvolíte v rezervačním systému tak, aby vám to oběma vyhovovalo. Lekce se může zúčastnit i pouze jeden z vás, druhému člověku v tom případě nevzniká žádný nárok na náhradu.

O MNĚ aneb proč italština?

Upřímně - nepamatuji si to. K italštině mě to táhlo od mala. Do prvního kurzu jsem se zapsala už ve 12 letech a přes několik dalších jazykovek jsem se dostala až k diplomu na brněnské univerzitě v oboru Italský jazyk a literatura.

Mezitím jsem zvládla i program Erasmus (půlroční studium na univerzitě v Salernu) a dvakrát jsem strávila léto jako au-pair - poprvé v Janově a pak v Lecce.

 

Jednoduše řečeno - Itálie mi přirostla k srdci a když se mi naskytla po studiu příležitost přestěhovat se tam, neváhala jsem.

 

V Itálii jsem strávila celkem 5 krásných let, během kterých jsem měla možnost procestovat a poznat různé regiony včetně jejich tradic, zvyků a dialektů. V práci jsem taky vždy měla štěstí na skvělý kolektiv mladých lidí, díky kterému jsem zase poznala jaké radosti a strasti řeší mladá generace v Itálii.

Pestré jazykové i kulturní znalosti předávám již více než 8 let svým studentům. Jaké jsou jejich zkušenosti s mou výukou? Čtěte dál :)

CO ŘÍKAJÍ ABSOLVENTI KURZU

Jana S.,
absolventka kurzu 6/21

Kurz "Italština na cesty " se mi moc líbil a kompletně splnil má očekávání. Lenka je velmi milá lektorka, která výborně ovládá italštinu a má ve výuce řád a strukturu, což velmi oceňuji. Tento kurz doporučuji každému, kdo si chce procvičit slovní zásobu, rozmluvit se před cestou do Itálie a také se chce dovědět mnoho zajímavostí z italského jazyka a kultury.

Martina S.,
absolventka kurzu 7/21

Jazykový kurz s Lenkou bol pre mňa prínosný. Lenka je príjemná osoba a dokáže sa študentovi prispôsobiť,či už po vedomostnej alebo časovej stránke. Učivo vždy vysvetlila,cením hodiny plné konverzácií aj pripravené interaktívne materiály. :) 

70484261-72C4-45D4-AB1A-508B6FCCF57D.jpe

Na mých hodinách se neučíte jen další jazyk.

Dám Vám do rukou nástroj, díky kterému proniknete do hloubky italského způsobu myšlení, proniknete do tajů jejich kultury a zvyků a odnesete si naprosto nový a nevšední zážitek z cestování po Itálii.

Lenka

JAK BUDE VÝUKA PROBÍHAT?

 

Před začátkem výuky ode mě dostanete přístup do rezervačního kalendáře, ke kterému máte stále přístup a hned tak vidíte všechny volné termíny na následujících 14 dní

 

Můžete si rezervovat Vaše lekce vždy na 14 dní dopředu. Každou lekci si plánujete podle svých potřeb, můžete je klidně mít každý týden v jiný den a hodinu. Podrobná pravidla objednávání a rušení lekcí najdete ve Všeobecných obchodních podmínkách v sekci 5.

 

Všechny mé lekce probíhají online - přes Skype či jinou platformu na které se domluvíme. Můžete se tak učit z pohodlí Vašeho domova a ušetříte peníze a čas strávený dojížděním do kurzu či za lektorem.

Veškeré učební materiály Vám zašlu zdarma před nebo při lekci. V průběhu lekce Vám také budu psát poznámky do sdíleného dokumentu či do skype chatu. Tyto poznámky Vám budou po hodině sloužit k opakování látky, kterou jsme společně probrali.

A pokud budete chtít, dostanete na příští hodinu domácí úkol :-)

 

Tohle je jen obecný přehled metody, která se mi s mými studenty nejvíce osvědčila. Každému z Vás se ráda přizpůsobím podle Vašich individuálních potřeb.

AF01BB9B-BF77-4024-BB44-692C32B71895.jpe

CO JEŠTĚ POTŘEBUJETE VĚDĚT?

 

Podmínky objednávání a rušení se možná mohou zdát komplikované nebo přísné, bohužel jsem je musela takto nastavit kvůli špatným zkušenostem z minulosti. Ale stále v jednání upřednostňuji lidský přístup. Kdybyste měli nějakou nejasnost, připomínku nebo technický problém, napište mi, určitě se spolu domluvíme a vyřešíme to :-)