top of page
background pink_edited.jpg

konverzace

Co je to?

konverzace v italštině na míru - dohodneme si témata, která vás baví, zajímají nebo je potřebujete v praxi

Pro koho?

pro všechny, kdo zvládají základní gramatiku (úroveň A1 a výše) a chtějí se rozmluvit

Cena

od  350 Kč / 30 minut

Extra

pro maximální flexibilitu využijte rezervačního systému, kde si lekci můžete rezervovat i jen 12 hodin dopředu

co je to?

co je to
images_edited.jpg

Témata vybereme tak, aby vás bavila

Ať už je vašim cílem se domluvit na cestách po Itálii, potřebujete italštinu ke svému kariérnímu růstu nebo váš partner je Ital/ka, v hodinách procvičíme přesně to, co budete potřebovat a co vás bude bavit.

images_edited.jpg

Naučím vás "opravdovou" italštinu

...a ne jen umělé fráze z učebnice, se kterými se v praxi vůbec nesetkáte. Gramatika i slovní zásoba jsou důležité, ale jestli chcete Italům opravdu porozumět, hovorové fráze jsou nutnost (a zábava).

images_edited.jpg

Flexibilita - můžete se učit odkudkoliv a kdykoliv

Veškerá výuka se mnou probíhá online, proto je jen na vás, kdy a odkud se na hodinu připojíte. A to klidně každý týden v jinou dobu!

images_edited.jpg

Přizpůsobím se vašemu učebnímu tempu

Za roky výuky mám zkušenosti se všemi věkovými kategoriemi i typy studentů. Trpělivost mi nechybí a pokud máte raději dynamickou výuku, určitě se se mnou nebudete nudit!

images_edited.jpg

Různorodost výuky

Do výuky zahrnuji i autentické materiály (články, videa, písničky), aby vás pak setkání s realitou nepřekvapilo. Všechny materiály dostanete k dispozici zdarma.

19BAE78F-C119-49D5-839D-012B676168B2_edited.jpg
background beige_edited.jpg

"Na mých hodinách se neučíte jen další jazyk.

Dám Vám do rukou nástroj, díky kterému proniknete do hloubky italského způsobu myšlení, proniknete do tajů jejich kultury a zvyků a odnesete si naprosto nový a nevšední zážitek z cestování po Itálii."

pro koho?

pro koho

Pro všechny, kdo už mají alespoň základní znalosti gramatiky. Ideální je úroveň A1 a výše. 

Jestliže jste úplní začátečníci, doporučuji si nejprve projít 1-2 úrovně Kurzu 4v1, ve kterém získáte pevný základ gramatiky i slovní zásoby. O konverzaci nepřijdete - i v rámci kurzu se budeme každý týden potkávat na konverzační lekci. 

cenové balíčky

cena

5 LEKCÍ
2.000 Kč

Balíček pro ty, kteří si mě chtějí vyzkoušet jako lektora, oťukat si italštinu nebo pro ty, kteří jen chtějí jednorázově oprášit staré znalosti.

1 lekce (30 minut).......400 Kč

10 LEKCÍ
3.500 Kč

 Určeno pro ty, kteří mají motivaci se systematicky a rychle zlepšovat zlepšovat, a plánují více lekcí za týden.

1 lekce (30 minut).......350 Kč

Ceník je platný od 1. 9. 2023. Ceny jsou pro individuální studenty konečné.

Před objednáním vašeho prvního balíčku se vždy sejdeme na úvodní hovor (zdarma), kde si probereme, jaký styl výuky je pro vás nejvhodnější, vaše časové možnosti a taky zjistíme, jestli si sedneme :-)

Co na výuku

říkají mí

současní

studenti?

"S Lenkou se učím italsky již víc než rok a jsem s jejími hodinami spokojená.

Od začátku kladla velký důraz na konverzaci, takže jsem měla možnost se naučit základní fráze hned na prvních hodinách. Její velký klad je znalost mluvené italštiny, takže se učíte skutečně jen to, co se vám bude hodit. Sama jsem lektorkou cizích jazyků, takže vím, že je někdy těžké udělat hodinu zajímavou a chytlavou, což si myslím, že se Lence bez problémů daří. Doporučila bych ji všem, jenž se chtějí naučit nový jazyk, ale i těm, kteří už nějaké základy italštiny mají a potřebují je pouze rozvinout."

Pavlína, mojí studentkou od 4/19

Ext - Bonusy

jak bude výuka vypadat?

images_edited.jpg

 

Před začátkem výuky ode mě dostanete přístup do rezervačního kalendáře, ke kterému máte stále přístup a hned tak vidíte všechny volné termíny na následujících 14 dní

images_edited.jpg

 

Můžete si rezervovat vaše lekce v rozmezí 15 hodin - 14 dní dopředu. Každou lekci si plánujete podle svých potřeb, můžete je klidně mít každý týden v jiný den a hodinu. Podrobná pravidla objednávání a rušení lekcí najdete ve Všeobecných obchodních podmínkách v sekci 5.

images_edited.jpg

 

Všechny mé lekce probíhají online - přes Zoom nebo Google Meet. Můžete se tak učit z pohodlí vašeho domova a ušetříte peníze a čas strávený dojížděním do kurzu či za lektorem.

images_edited.jpg

 

Veškeré učební materiály vám zašlu zdarma před nebo při lekci. V průběhu lekce vám také budu psát poznámky do sdíleného dokumentu. Tyto poznámky vám budou po hodině sloužit k opakování látky, kterou jsme společně probrali.

A pokud budete chtít, dostanete na příští hodinu domácí úkol :-)

VÁHÁTE?

Nejste si jisti, zda Vám budu jako lektorka sedět? Vyzkoušejte se mnou úvodní hovor zdarma. Navzájem oťukáme, já Vám ukážu můj systém výuky a Vy se potom můžete rozhodnout, jestli do toho se mnou půjdete :-)

Napište mi na lenka@cioeitalstina.cz nebo si rovnou vyberte datum a čas na této stránce.

O MNĚ aneb proč italština?

Upřímně - nepamatuji si to. K italštině mě to táhlo od mala. Do prvního kurzu jsem se zapsala už ve 12 letech a přes několik dalších jazykovek jsem se dostala až k diplomu na brněnské univerzitě v oboru Italský jazyk a literatura.

Mezitím jsem zvládla i program Erasmus (půlroční studium na univerzitě v Salernu) a dvakrát jsem strávila léto jako au-pair - poprvé v Janově a pak v Lecce.

 

Jednoduše řečeno - Itálie mi přirostla k srdci a když se mi naskytla po studiu příležitost přestěhovat se tam, neváhala jsem.

 

V Itálii jsem strávila celkem 5 krásných let, během kterých jsem měla možnost procestovat a poznat různé regiony včetně jejich tradic, zvyků a dialektů. V práci jsem taky vždy měla štěstí na skvělý kolektiv mladých lidí, díky kterému jsem zase poznala jaké radosti a strasti řeší mladá generace v Itálii.

Pestré jazykové i kulturní znalosti předávám již více než 9 let svým studentům. Více o své cestě jsem se rozepsala tady.

background beige_edited.jpg

Chcete každodenní dávku italštiny?

Potkávejme se na Instagramu nebo na Facebooku.

napište mi

Váháte, jestli je výuka se mnou pro Vás vhodná nebo máte doplňující otázku?

Napište mi na lenka@cioeitalstina.cz 

70803B1C-A514-4130-BAF7-7FB304A17934_edited.jpg

Ci vediamo presto!

bottom of page