...darujte (si) emoce

VÁNOČNÍ
DÁRKOVÉ POUKAZY

Hledáte ten pravý dárek pro milovníka Itálie? A nebo naopak milujete Itálii a rádi byste konečně od blízkých dostali něco, co stojí opravdu za to?  Darujte (si) emoce.

Emoce - to je přesně to, co dostáváte s tímto poukazem.

Nejsou to "jen" lekce italštiny, ale také... 

...úžas nad tím, co vše je možné zažít v italské kultuře!

...radost z každého malého pokroku, který se vám podaří.

...vzrušení z nevšedních zážitků z cestování po Itálii. Každý vám potvrdí, že lidé se k vám budou chovat úplně jinak, jakmile zjistí, že umíte i jen pár základních frází. A otevřou se vám nové možnosti a příležitosti, které by vás dříve ani nenapadly!

Fotbalový fanoušek
cestování
Čerstvě upečený Pizza

Ke každému poukazu dostanete jako dárek 10% z jeho hodnoty navíc.

Dárek
IMG_4303_edited.jpg

Zaplatím 1.000 Kč, dostanu 1.100 Kč

Koupit >>>

IMG_4302_edited.jpg

Zaplatím 2.000 Kč, dostanu 2.200 Kč

Koupit >>>

IMG_4306_edited.jpg

Zaplatím 4.000 Kč, dostanu 4.400 Kč

Koupit >>>

IMG_4304_edited.jpg

Zaplatím 1.500 Kč, dostanu 1.650 Kč

Koupit >>>

IMG_4305_edited.jpg

Zaplatím 3.000 Kč, dostanu 3.300 Kč

Koupit >>>

IMG_4307_edited.jpg

Zaplatím 5.000 Kč, dostanu 5.500 Kč

Koupit >>>

POUKAZ NA KURZ 3v1

Darujte (si) poukaz na nejoblíbenější produkt mezi mými studenty - Online kurz italštiny 3v1 (více informací o kurzu). Kurz je aktuálně dostupný za 2.990 Kč, ale vánoční cena poukazu je 2.790 Kč. A pozor, teď to nejlepší - v průběhu příštího roku plánuji navýšit cenu, ale poukaz bude stále platný za stávající cenu (můžete ho využít kdykoliv do 30. 6. 2022).

IMG_4450_edited.jpg

Zaplatím 2.790 Kč, dostanu 2.990 Kč

Koupit >>>

Máte zájem o jinou částku? Napište mi na lenka@lenkabelaska.cz nebo na instagram a domluvíme se na poukazu vám na míru.

PLATNOST: Všechny poukazy je potřeba uplatnit (tj. začít s výukou) do 30. 6. 2022

FORMA: Poukaz dostanete ihned po zaplacení na vaši e-mailovou adresu současně s instrukcemi, jak poukaz uplatnit. Je tedy ihned připraven k darování! Můžete ho vytisknout nebo ho zaslat obdarovanému elektronicky.

JAK POUKAZ UPLATNIT

Poukaz funguje jako kredit. Můžete ho využívat na různé produkty z mé stránky až do hodnoty uvedené na poukazu. V případě, že částka z poukazu nepokryje celkovou cenu služby, zbytek částky uhradíte na základě faktury, kterou vám obratem zašlu hned poté, co si domluvíme způsob uplatnění poukazu.

Až budete chtít dárkový poukaz uplatnit, napište mi na email lenka@lenkabelaska.cz, jaký produkt jste si vybrali a společně si domluvíme další podrobnosti. Jestliže nevíte, jaký produkt zvolit, rezervujte se zde úvodní konzultaci zdarma a společně něco vymyslíme.

Neobjednávejte si, prosím, lekce přes formuláře na stránce! Automaticky by se vám vystavila faktura k platbě a dárkový poukaz by nemohl být uplatněn.

NA CO MŮŽU POUKAZ VYUŽÍT?

 

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Ať už jste začátečník a zvolíte klasické lekce nebo vám jako pokročilejšímu budou spíše vyhovovat půlhodinové konverzace, hodiny vám připravím na míru dle vašich představ.

Jestli už máte základy za sebou a chystáte se v létě do Itálie, pojďme vše potřebné nacvičit v individuálním minikurzu Italština na cesty.

 

KURZY

Jste tak tak trochu samouk, domácí příprava vám nevadí, ale potřebujete s někým nacvičit konverzaci? Tak to je pro vás ideální nový kurz Italštiny 3v1 - kombinace výukových videí, zábavné živé lekce a individuální konzultace.

 

GRAMATICKÉ JEDNOHUBKY

Základy gramatiky máte celkem zvládnuté, ale něco vám ještě není úplně jasné? Mrkněte na stránku s gramatickými jednohubkami a vyberte si jen tu gramatiku, která vás nejvíce zajímá!