...odkudkoliv, efektivně a zábavně!

INDIVIDUÁLNÍ  VÝUKA
ITALŠTINY ONLINE

Učarovala Vám italština svou melodičností a rádi byste uměli víc než si jen objednat pizzu a gelato?

Pak jste tu správně!

0B1BCEDC-26EE-4560-93B2-53254E04A47E_edi

Když jsem začala před 8 lety s výukou italštiny, chyběly mi u nás materiály, které by nebyly staré a zkostnatělé. Jakkoliv se učebnice tváří "moderně", spousta frází, které v ní najdete, se v reálném životě téměř nepoužívá. A naopak slovíčka a fráze, které běžně uslyšíte poletovat v rozesmáté skupince Italů či na ně narazíte na sociálních sítích v učebnicích nenajdete.

A to je přesně to, co už několik let předávám svým studentům při našich hodinách italštiny.

Ať už Vám italština učarovala svou romantickou melodičností a chcete díky znalosti jazyka mít bohatší a pestřejší zážitky ze svých cest po Itálii nebo potřebujete italštinu ke kariérnímu růstu, pak jste na správném místě.

Bojíte se výuky online? Není důvod! Přes skype vyučuji již více než 6 let a za tu dobu mými hodinami prošly desítky studentů všech věkových kategorií, nejrůznějších zaměstnání i bydlících v různých zemích po celém světě.

Za tu dobu jsem získala bohaté zkušenosti, díky kterým Vás provedu hodinami tak, aby to pro Vás bylo efektivní, příjemné a zábavné.

shutterstock_525981706.jpg

CO VÁM VÝUKA SE MNOU PŘINESE?

images_edited.jpg

Hodiny Vám připravím na míru

Ať už je Vašim cílem se domluvit na cestách po Itálii, potřebujete italštinu ke svému kariérnímu růstu nebo Váš partner je Ital/ka, v hodinách Vás naučím přesně to, co budete potřebovat.

images_edited.jpg

Naučím Vás "opravdovou" italštinu

...a ne jen umělé fráze z učebnice, se kterými se v praxi vůbec nesetkáte. Gramatika i slovní zásoba jsou důležité, ale jestli chcete Italům opravdu porozumět, hovorové fráze jsou nutnost (a zábava).

images_edited.jpg

Flexibilitu - můžete se učit odkudkoliv a kdykoliv

Veškerá výuka se mnou probíhá online, proto je jen na Vás, kdy a odkud se na hodinu připojíte. A to klidně každý týden v jinou dobu!

images_edited.jpg

Přizpůsobím se Vašemu učebnímu tempu

Za roky výuky mám zkušenosti se všemi věkovými kategoriemi i typy studentů. Trpělivost mi nechybí a pokud máte raději dynamickou výuku, určitě se se mnou nebudete nudit!

images_edited.jpg

Různorodost výuky

Hned od počátku zahrneme do Vaši výuky i autentické materiály (články, videa, písničky), aby Vás pak setkání s realitou nepřekvapilo. Všechny materiály dostanete k dispozici zdarma.

O MNĚ aneb proč italština?

Upřímně - nepamatuji si to. K italštině mě to táhlo od mala. Do prvního kurzu jsem se zapsala už ve 12 letech a přes několik dalších jazykovek jsem se dostala až k diplomu na brněnské univerzitě v oboru Italský jazyk a literatura.

Mezitím jsem zvládla i program Erasmus (půlroční studium na univerzitě v Salernu) a dvakrát jsem strávila léto jako au-pair - poprvé v Janově a pak v Lecce.

 

Jednoduše řečeno - Itálie mi přirostla k srdci a když se mi naskytla po studiu příležitost přestěhovat se tam, neváhala jsem.

 

V Itálii jsem strávila celkem 5 krásných let, během kterých jsem měla možnost procestovat a poznat různé regiony včetně jejich tradic, zvyků a dialektů. V práci jsem taky vždy měla štěstí na skvělý kolektiv mladých lidí, díky kterému jsem zase poznala jaké radosti a strasti řeší mladá generace v Itálii.

Pestré jazykové i kulturní znalosti předávám již více než 8 let svým studentům. Jaké jsou jejich zkušenosti s mou výukou? Čtěte dál :)

CO ŘÍKAJÍ MÍ SOUČASNÍ STUDENTI

Lucie,

moje studentka od 07/19

Lenka je trpělivá, vstřícná, milá a hlavně kompetentní profesionál. V hodinách se vždy cítím dobře i přesto, že je výuka pouze online, bez přímého osobního kontaktu. Pro mě osobně je důležitá také její flexibilita, rychlá a efektivní komunikace, transparentní pravidla spolupráce a perfektní organizace. Kurz je vynikající investicí. Mohu jen doporučit

Pavlína,

moje studentka od 04/19

S Lenkou se učím italsky již víc než rok a jsem s jejími hodinami spokojená.

Od začátku kladla velký důraz na konverzaci, takže jsem měla možnost se naučit základní fráze hned na prvních hodinách. Její velký klad je znalost mluvené italštiny, takže se učíte skutečně jen to, co se vám bude hodit. Sama jsem lektorkou cizích jazyků, takže vím, že je někdy těžké udělat hodinu zajímavou a chytlavou, což si myslím, že se Lence bez problémů daří. Doporučila bych ji všem, jenž se chtějí naučit nový jazyk, ale i těm, kteří už nějaké základy italštiny mají a potřebují je pouze rozvinout.

Míša,

moje studentka od 07/20

Jsem moc ráda, že jsem našla Lenku. Její lekce si užívám a přitom se učím italsky. Učí mě komunikovat v běžné italštině, ale vždy se přizpůsobí mým potřebám. Naučila mě i hodně výrazů z lékařské italštiny, které mohu využít ve své profesi. Lekce jsou vyvážené. Bereme systematicky gramatiku, slovíčka a vše poté aplikujeme v konverzaci. Lenčiny lekce italštiny vřele doporučuji každému, kdo se chce naučit praktickému využití italštiny.

70484261-72C4-45D4-AB1A-508B6FCCF57D.jpe

Na mých hodinách se neučíte jen další jazyk.

Dám Vám do rukou nástroj, díky kterému proniknete do hloubky italského způsobu myšlení, proniknete do tajů jejich kultury a zvyků a odnesete si naprosto nový a nevšední zážitek z cestování po Itálii.

Lenka

CENOVÉ BALÍČKY
(1 lekce = 55 minut)

5 LEKCÍ
3.000 Kč

Balíček pro ty, kteří si mě chtějí vyzkoušet jako lektora, oťukat si italštinu nebo pro ty, kteří jen chtějí jednorázově oprášit staré znalosti.

1 lekce........................600 Kč

10 LEKCÍ
5.000 Kč

Nejoblíbenější z balíčků. Určeno pro ty, kteří mají motivaci se systematicky zlepšovat, ale nejsou si jisti svými časovými možnostmii do budoucna.

1 lekce........................500 Kč

15 LEKCÍ
6.750 Kč

Nejčastěji využíváno dlouhodobými studenty, kteří mají odhodlání, velkou motivaci a časovené možnosti se italštině dlouhodobě věnovat.

1 lekce........................450 Kč

Cena jedné samostatné lekce je 700 Kč. Ceník je platný od 1. 1. 2022. Ceny jsou pro individuální studenty konečné.

KONVERZAČNÍ LEKCE 30 minut

Máte už základy italštiny, jste samouk nebo chodíte do kurzu a chcete si jen procvičit konverzaci? Pak přesně pro vás jsou tyto balíčky*:

5 x 30 minut

konverzace

1.400 Kč

10 x 30 minut

konverzace

2.500 Kč

* Pro využití těchto balíčků je nutné mít alespoň základní znalosti italské gramatiky, protože tyto hodiny nejsou primárně zaměřené na vysvětlování gramatiky. Naopak se soustředíme na konverzaci a rozšiřování slovní zásoby.

Mrkněte se, jestli by pro vás byl vhodnější kurz za výhodnější cenu >>>

JAK BUDE VÝUKA PROBÍHAT?

 

Před začátkem výuky ode mě dostanete přístup do rezervačního kalendáře, ke kterému máte stále přístup a hned tak vidíte všechny volné termíny na následujících 14 dní

 

Můžete si rezervovat Vaše lekce vždy na 14 dní dopředu. Každou lekci si plánujete podle svých potřeb, můžete je klidně mít každý týden v jiný den a hodinu. Podrobná pravidla objednávání a rušení lekcí najdete ve Všeobecných obchodních podmínkách v sekci 5.

 

Všechny mé lekce probíhají online - přes Skype či jinou platformu na které se domluvíme. Můžete se tak učit z pohodlí Vašeho domova a ušetříte peníze a čas strávený dojížděním do kurzu či za lektorem.

Veškeré učební materiály Vám zašlu zdarma před nebo při lekci. V průběhu lekce Vám také budu psát poznámky do sdíleného dokumentu či do skype chatu. Tyto poznámky Vám budou po hodině sloužit k opakování látky, kterou jsme společně probrali.

A pokud budete chtít, dostanete na příští hodinu domácí úkol :-)

 

Tohle je jen obecný přehled metody, která se mi s mými studenty nejvíce osvědčila. Každému z Vás se ráda přizpůsobím podle Vašich individuálních potřeb.

AF01BB9B-BF77-4024-BB44-692C32B71895.jpe

CO JEŠTĚ POTŘEBUJETE VĚDĚT?

 

Ceny balíčků jsou vypočítány pro 1 studenta a lekce trvající 55 minut. V případě zájmu o jinou variantu (více lidí na lekci, kratší či delší lekce) mi napište a já Vám zašlu individuální cenovou nabídku.

 

Podmínky objednávání a rušení se možná mohou zdát komplikované nebo přísné, bohužel jsem je musela takto nastavit kvůli špatným zkušenostem z minulosti. Ale stále v jednání upřednostňuji lidský přístup. Kdybyste měli nějakou nejasnost, připomínku nebo technický problém, napište mi, určitě se spolu domluvíme a vyřešíme to :-)

Pořád váháte, jestli pro vás budou mé hodiny vhodné?

Vyzkoušejte 30 minut se mnou úplně zdarma!

Nejste si jisti, zda Vám budu jako lektorka sedět? Vyzkoušejte se mnou 30 minut zdarma. V této půlhodince se navzájem oťukáme, já Vám ukážu můj systém výuky a Vy se potom můžete rozhodnout, jestli do toho se mnou půjdete :-)

 

Jestli máte zájem o úvodní seznamovací půlhodinku, vyplňte následující formulář.

385C0EA8-8838-42A6-838B-20D5750622A3_edi
CHCI 30 MINUT ZDARMA

Kromě Vašeho jména a emailu do zprávy uveďte, kdy přibližně by se Vám seznamovací lekce hodila (konkrétní den, dopoledne či odpoledne) a já Vám zašlu email s návrhem volných termínů.

Děkuji za Váš zájem! Ozvu se vám zpět na Váš email co nejdříve.

* Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování Vašeho dotazu. Zásady pro zpracování osobních údajů.